1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Legendata
  Пробај преку iCloud (линк)
  Мислење од: Legendata, 26 Август 2019 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 2. Legendata
 3. Legendata
 4. Legendata
  Испрати

  5 пин во 3.5мм

  @moongose Фала ти, тркнав денес земав.
  Мислење од: Legendata, 20 Март 2018 Во форумот: Додатоци
 5. Legendata
 6. Legendata
 7. Legendata
  Battlegrounds се знае!
  Мислење од: Legendata, 14 oктомври 2017 Во форумот: Игри