1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Mirjana_P
  Испрати

  Toolkid

  dali moze nekoj da mi ja prati toolkid? fala
  Мислење од: Mirjana_P, 5 ноември 2019 Во форумот: Софтвер за мобилни уреди