1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Sharlovski
 2. Sharlovski
  Good luck with that.
  Мислење од: Sharlovski, 20 ноември 2019 во 15:10 Во форумот: Генерална дискусија
 3. Sharlovski
 4. Sharlovski
 5. Sharlovski
 6. Sharlovski
 7. Sharlovski
 8. Sharlovski
 9. Sharlovski
 10. Sharlovski
  Ау мори Живке...
  Мислење од: Sharlovski, 1 ноември 2019 Во форумот: Продавам
 11. Sharlovski
 12. Sharlovski
 13. Sharlovski
 14. Sharlovski
 15. Sharlovski
  Испрати

  Windows 10 home vs pro

  2005 here i come, само наместо LoL беше Дота.
  Мислење од: Sharlovski, 22 oктомври 2019 Во форумот: Microsoft Windows
 16. Sharlovski
 17. Sharlovski
 18. Sharlovski
 19. Sharlovski
 20. Sharlovski