1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Futurelakimens
 2. Futurelakimens
 3. Futurelakimens
 4. Futurelakimens
 5. Futurelakimens
  Фала!
  Мислење од: Futurelakimens, 16 ноември 2019 во 15:51 Во форумот: Microsoft Windows
 6. Futurelakimens
 7. Futurelakimens
 8. Futurelakimens
 9. Futurelakimens
 10. Futurelakimens
  [ATTACH] Wish me luck!
  Мислење од: Futurelakimens, 15 ноември 2019 Во форумот: Microsoft Windows
 11. Futurelakimens
 12. Futurelakimens
 13. Futurelakimens
 14. Futurelakimens
 15. Futurelakimens
 16. Futurelakimens
 17. Futurelakimens
 18. Futurelakimens
 19. Futurelakimens
 20. Futurelakimens
  Испрати

  Прашање за PSU

  Било кој? Core 2 Quad?
  Мислење од: Futurelakimens, 10 ноември 2019 Во форумот: Конфигурации