1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. JasSum
  Земај
  Мислење од: JasSum, 21 ноември 2019 во 11:55 Во форумот: Електроника - гаџети, електронски компоненти
 2. JasSum
 3. JasSum
 4. JasSum
 5. JasSum
 6. JasSum
 7. JasSum
  Mi 8
  Мислење од: JasSum, 14 ноември 2019 Во форумот: Мобилни телефони
 8. JasSum
 9. JasSum
 10. JasSum
 11. JasSum
  /msg X modinfo #macedonia access @netgod 99
  Мислење од: JasSum, 3 ноември 2019 Во форумот: Добродојдовте!
 12. JasSum
 13. JasSum
 14. JasSum
 15. JasSum
 16. JasSum
 17. JasSum
 18. JasSum
 19. JasSum
 20. JasSum