1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. mihovkris
 2. mihovkris
  Испрати

  Мојот десктоп

  Додека чекам да се инсталира CS:GO [IMG]
  Мислење од: mihovkris, 21 ноември 2019 во 22:13 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 3. mihovkris
  Шо напраивте бе луѓе :D Teach us
  Мислење од: mihovkris, 21 ноември 2019 во 00:52 Во форумот: Microsoft Windows
 4. mihovkris
  Max 30W не е 12V 2.5A ?
  Мислење од: mihovkris, 20 ноември 2019 во 23:09 Во форумот: Купувам
 5. mihovkris
 6. mihovkris
 7. mihovkris
 8. mihovkris
 9. mihovkris
 10. mihovkris
 11. mihovkris
  Испрати

  Aliexpress

  Маска за телефон .. сиииииигурно :D [ATTACH]
  Мислење од: mihovkris, 17 ноември 2019 во 20:36 Во форумот: Генерална дискусија
 12. mihovkris
 13. mihovkris
 14. mihovkris
 15. mihovkris
 16. mihovkris
 17. mihovkris
 18. mihovkris
 19. mihovkris
 20. mihovkris