1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Peceto
  Ubavo ti kaza @Astro na uste na start - menjaj pod garancija e :D
  Мислење од: Peceto, 19 ноември 2019 во 09:02 Во форумот: Мобилни телефони
 2. Peceto
 3. Peceto
 4. Peceto
 5. Peceto
 6. Peceto
 7. Peceto
 8. Peceto
 9. Peceto
 10. Peceto
 11. Peceto
 12. Peceto
 13. Peceto
  Испрати

  USB-C кабел?

  Imaat vo loging poveke takvi kabli. Vidi od linkov sho ti odgovara po cena. USB Type-C
  Мислење од: Peceto, 31 oктомври 2019 Во форумот: Oстанато
 14. Peceto
 15. Peceto
 16. Peceto
 17. Peceto
 18. Peceto
 19. Peceto
 20. Peceto