1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. ivan88
 2. ivan88
 3. ivan88
 4. ivan88
 5. ivan88
 6. ivan88
 7. ivan88
 8. ivan88
 9. ivan88
 10. ivan88
  Тема

  Здраво !!!

  Здраво дечки јас сум Иван...се читаме низ форумов :)
  Тема од: ivan88, 22 Февруари 2012, 10 одговори, Во форумот: Добродојдовте!