1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. 1s3ct0wN
 2. 1s3ct0wN
 3. 1s3ct0wN
 4. 1s3ct0wN
 5. 1s3ct0wN
 6. 1s3ct0wN
 7. 1s3ct0wN
 8. 1s3ct0wN
 9. 1s3ct0wN
 10. 1s3ct0wN
 11. 1s3ct0wN
 12. 1s3ct0wN
 13. 1s3ct0wN
 14. 1s3ct0wN
 15. 1s3ct0wN
 16. 1s3ct0wN
 17. 1s3ct0wN
  Испрати

  GPU за Intel i5 8500

  Ke brka rabota 4gb?
  Мислење од: 1s3ct0wN, 30 Септември 2019 Во форумот: Графички картички, звучни картички и монитори
 18. 1s3ct0wN
  Испрати

  GPU за Intel i5 8500

  Nema rx580 :(
  Мислење од: 1s3ct0wN, 30 Септември 2019 Во форумот: Графички картички, звучни картички и монитори
 19. 1s3ct0wN
 20. 1s3ct0wN