1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Serko
  Испрати

  Intel vs AMD

  [MEDIA]
  Мислење од: Serko, 11 ноември 2019 во 19:20 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 2. Serko
 3. Serko
 4. Serko
 5. Serko
 6. Serko
 7. Serko
 8. Serko
 9. Serko
  Control
  Мислење од: Serko, 28 oктомври 2019 Во форумот: Игри
 10. Serko
 11. Serko
 12. Serko
  Немора да е нов, битно ми е само на е 16x PCIe.
  Тема од: Serko, 21 oктомври 2019, 0 одговори, Во форумот: Купувам
 13. Serko
 14. Serko
 15. Serko
 16. Serko
 17. Serko
  bump
  Мислење од: Serko, 30 Септември 2019 Во форумот: Продавам
 18. Serko
 19. Serko
 20. Serko