1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Astro
 2. Astro
  Испрати

  Q8300

  Фалаа, частам пиво и кебапи ако ништо друго.
  Мислење од: Astro, 20 oктомври 2019 во 20:30 Во форумот: Продавам
 3. Astro
 4. Astro
 5. Astro
  Која верзија е? 1/8 или 2/16?
  Мислење од: Astro, 18 oктомври 2019 во 09:18 Во форумот: Продавам
 6. Astro
 7. Astro
 8. Astro
 9. Astro
 10. Astro
 11. Astro
 12. Astro
 13. Astro
 14. Astro
 15. Astro
  А пушена ли е? ;D 1000
  Мислење од: Astro, 16 oктомври 2019 Во форумот: Продавам
 16. Astro
 17. Astro
 18. Astro
  4000 макс
  Мислење од: Astro, 15 oктомври 2019 Во форумот: Продавам
 19. Astro
 20. Astro