1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. gOJDO
 2. gOJDO
  Грабеж
  Мислење од: gOJDO, 23 oктомври 2019 во 08:54 Во форумот: Продавам
 3. gOJDO
  Под 2) резервирана
  Мислење од: gOJDO, 22 oктомври 2019 во 20:00 Во форумот: Продавам
 4. gOJDO
 5. gOJDO
 6. gOJDO
 7. gOJDO
 8. gOJDO
 9. gOJDO
 10. gOJDO
 11. gOJDO
  Цена?
  Мислење од: gOJDO, 21 oктомври 2019 во 22:52 Во форумот: Конфигурации
 12. gOJDO
 13. gOJDO
 14. gOJDO
 15. gOJDO
 16. gOJDO
  Da ti dadam RAM da go osvezis? imam po 2GB i 4GB moduli za nego...
  Мислење од: gOJDO, 21 oктомври 2019 во 12:28 Во форумот: Продавам
 17. gOJDO
  Батеријата не држЕ ич?
  Мислење од: gOJDO, 21 oктомври 2019 во 07:20 Во форумот: Продавам
 18. gOJDO
  Шо матична тури?
  Мислење од: gOJDO, 20 oктомври 2019 во 22:48 Во форумот: Microsoft Windows
 19. gOJDO
  Испрати

  Intel vs AMD

  Пепел...
  Мислење од: gOJDO, 20 oктомври 2019 во 22:02 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 20. gOJDO