1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. igor_igor
 2. igor_igor
 3. igor_igor
 4. igor_igor
 5. igor_igor
  Да. :cool:
  Мислење од: igor_igor, 10 oктомври 2019 Во форумот: A1 (Vip/Blizoo)
 6. igor_igor
 7. igor_igor
  Има. :)
  Мислење од: igor_igor, 9 oктомври 2019 Во форумот: Скенери и принтери
 8. igor_igor
  Coreldraw x8 :)
  Мислење од: igor_igor, 6 oктомври 2019 Во форумот: Дизајн и графика
 9. igor_igor
 10. igor_igor
 11. igor_igor
 12. igor_igor
 13. igor_igor
 14. igor_igor
 15. igor_igor
 16. igor_igor
 17. igor_igor
 18. igor_igor
 19. igor_igor
 20. igor_igor