1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. krema
 2. krema
 3. krema
 4. krema
 5. krema
 6. krema
 7. krema
 8. krema
  Еве ја. :) [IMG] [IMG] [IMG]
  Мислење од: krema, 22 oктомври 2019 во 17:49 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 9. krema
 10. krema
 11. krema
 12. krema
 13. krema
 14. krema
  Испрати

  Предлог UPS

  И јас би APC, докажан бренд за UPS.
  Мислење од: krema, 21 oктомври 2019 во 14:07 Во форумот: Oстанато
 15. krema
  Испрати

  Gearbest Проблем

  Пиши им, види што ќе ти одговорат.
  Мислење од: krema, 21 oктомври 2019 во 13:59 Во форумот: Мобилни телефони
 16. krema
  Пробај да смениш канал на вифи.
  Мислење од: krema, 20 oктомври 2019 во 23:07 Во форумот: A1 (Vip/Blizoo)
 17. krema
 18. krema
 19. krema
 20. krema