1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. hebocig
  Samsung Galaxy S7 Edge
  Мислење од: hebocig, 27 Септември 2018 Во форумот: Мобилни телефони
 2. hebocig
  Собери си табли за јајца
  Мислење од: hebocig, 26 Септември 2018 Во форумот: Генерална дискусија
 3. hebocig
  Испрати

  Telekabel i Vip

  Од кој град си?
  Мислење од: hebocig, 14 Август 2018 Во форумот: Телекабел
 4. hebocig
  Испрати

  Telekabel i Vip

  Вреди ли од Телекабел да се префрлам на Вип?
  Мислење од: hebocig, 14 Август 2018 Во форумот: Телекабел
 5. hebocig
 6. hebocig
 7. hebocig
 8. hebocig
  Колку пари е приклучок?
  Мислење од: hebocig, 19 Јули 2018 Во форумот: Oстанато
 9. hebocig
 10. hebocig
 11. hebocig
 12. hebocig
 13. hebocig
  Испрати

  За QA софтвер

  Trello и Assembla.
  Мислење од: hebocig, 24 Април 2018 Во форумот: Генерална дискусија
 14. hebocig
 15. hebocig
 16. hebocig
 17. hebocig
 18. hebocig
 19. hebocig
 20. hebocig
  Испрати

  Aliexpress

  Колкава минимална сума исплаќаат?
  Мислење од: hebocig, 17 Декември 2017 Во форумот: Генерална дискусија