1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Ata
 2. Ata
 3. Ata
 4. Ata
  hahahahahahahh :D
  Мислење од: Ata, 29 ноември 2013 Во форумот: Off-topic теми
 5. Ata
 6. Ata
 7. Ata
  Prati mi ussr i pass. Dali moze da uploadiram moi knigi?
  Пост на профил од Ata за ARMac, 31 Мај 2013
 8. Ata
 9. Ata
 10. Ata
 11. Ata
  http://en.wikipedia.org/wiki/Asyria
  Мислење од: Ata, 14 Февруари 2010 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 12. Ata
 13. Ata
 14. Ata
 15. Ata
 16. Ata
 17. Ata
 18. Ata
  Мислење на профил

  nemam akaunt. Nekoe drugo resenie???

  nemam akaunt. Nekoe drugo resenie???
  Пост на профил од Ata за Drugpower, 14 ноември 2008
 19. Ata
 20. Ata