1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. mdeni
 2. mdeni
 3. mdeni
 4. mdeni
 5. mdeni
 6. mdeni
  Испрати

  Intel vs AMD

  Колку што гледам во се губи, или не?
  Мислење од: mdeni, 17 oктомври 2019 во 09:24 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 7. mdeni
 8. mdeni
  Испрати

  Intel vs AMD

  Пошто ви е процесорот? Тазе ли е?
  Мислење од: mdeni, 16 oктомври 2019 во 20:33 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 9. mdeni
 10. mdeni
 11. mdeni
 12. mdeni
 13. mdeni
 14. mdeni
 15. mdeni
 16. mdeni
  Испрати

  Intel vs AMD

  Туууу... Скролај надоле тогаш.
  Мислење од: mdeni, 16 oктомври 2019 во 09:35 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 17. mdeni
 18. mdeni
 19. mdeni
 20. mdeni