1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Jovicarot
 2. Jovicarot
 3. Jovicarot
  Испрати

  Неотел оптика

  [IMG] received 1647509988661725 :D
  Мислење од: Jovicarot, 2 Јануари 2018 Во форумот: Неотел
 4. Jovicarot
 5. Jovicarot
  Испрати

  Неотел оптика

  Nivna optika koristis ili bakar? Od telekabel
  Мислење од: Jovicarot, 29 Декември 2017 Во форумот: Неотел
 6. Jovicarot
  Испрати

  Неотел оптика

  Во која смисла мислиш ќе биде подобро?
  Мислење од: Jovicarot, 28 Декември 2017 Во форумот: Неотел
 7. Jovicarot
 8. Jovicarot
 9. Jovicarot
 10. Jovicarot
  1,2,3,6
  Мислење од: Jovicarot, 8 Март 2017 Во форумот: LAN // WAN // MAN // PAN // CAN
 11. Jovicarot
 12. Jovicarot
  10Mbytes ili Mbits?
  Мислење од: Jovicarot, 5 Март 2017 Во форумот: LAN // WAN // MAN // PAN // CAN
 13. Jovicarot
 14. Jovicarot
  Најверојатно ова ќе заврши работа. Kerio Control
  Мислење од: Jovicarot, 8 Февруари 2017 Во форумот: VPN и VLAN
 15. Jovicarot
 16. Jovicarot