1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. -Ata-
 2. -Ata-
 3. -Ata-
 4. -Ata-
  Испрати

  Atomic Pi

  Остана уште еден Atomic Pi
  Мислење од: -Ata-, 27 Јули 2019 Во форумот: Продавам
 5. -Ata-
  Испрати

  Atomic Pi

  ако некој сака да си игра со atomic Pi ;) Atomic Pi
  Мислење од: -Ata-, 23 Јули 2019 Во форумот: ИТ Вести од светот
 6. -Ata-
 7. -Ata-
 8. -Ata-
  bump
  Мислење од: -Ata-, 22 Април 2019 Во форумот: Продавам
 9. -Ata-
 10. -Ata-
  цена 240 е 220 e
  Мислење од: -Ata-, 7 Април 2019 Во форумот: Продавам
 11. -Ata-
  цена 260 е 240 e
  Мислење од: -Ata-, 24 Март 2019 Во форумот: Продавам
 12. -Ata-
 13. -Ata-
 14. -Ata-
 15. -Ata-
 16. -Ata-
 17. -Ata-
 18. -Ata-
 19. -Ata-
  Купувам Noctua NH-D14 за socket 1155
  Тема од: -Ata-, 21 Јули 2018, 2 одговори, Во форумот: Купувам
 20. -Ata-