1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Mr.47
 2. Mr.47
 3. Mr.47
 4. Mr.47
 5. Mr.47
  Испрати

  Т-Home оптика

  [IMG] Карпош 4 Таман си е.
  Мислење од: Mr.47, 9 oктомври 2019 Во форумот: Телеком
 6. Mr.47
 7. Mr.47
 8. Mr.47
 9. Mr.47
 10. Mr.47
 11. Mr.47
 12. Mr.47
 13. Mr.47
 14. Mr.47
 15. Mr.47
 16. Mr.47
 17. Mr.47
 18. Mr.47
 19. Mr.47
 20. Mr.47