1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. b.a
  Испрати

  Ретро хардвер

  Chaintech Desperado AGP-3F10 3Dfx Voodoo Banshee 16MB SGRAM [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH]
  Мислење од: b.a, 30 Септември 2019 Во форумот: Oстанато
 2. b.a
 3. b.a
  Испрати

  Ретро хардвер

  Нема чаре, замени ја со подобра картичка. :)
  Мислење од: b.a, 13 Септември 2019 Во форумот: Oстанато
 4. b.a
 5. b.a
  Испрати

  Ретро хардвер

  Одлична тастатура, Syncan buckling spring.
  Мислење од: b.a, 2 Септември 2019 Во форумот: Oстанато
 6. b.a
 7. b.a
 8. b.a
 9. b.a
 10. b.a
 11. b.a
 12. b.a
 13. b.a
 14. b.a
  [ATTACH] Уште малку 30 години ќе наполни. :)
  Мислење од: b.a, 21 Август 2019 Во форумот: Oстанато
 15. b.a
 16. b.a
 17. b.a
 18. b.a
 19. b.a
 20. b.a