1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Cyb3rAng3l
 2. Cyb3rAng3l
  Ценовник G.SKILL, добиен пред 5 минути.
  Мислење од: Cyb3rAng3l, 22 Јули 2019 Во форумот: Нексио
 3. Cyb3rAng3l
  Испрати

  Мојот десктоп

  [ATTACH]
  Мислење од: Cyb3rAng3l, 21 Јули 2019 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 4. Cyb3rAng3l
 5. Cyb3rAng3l
 6. Cyb3rAng3l
 7. Cyb3rAng3l
 8. Cyb3rAng3l
 9. Cyb3rAng3l
 10. Cyb3rAng3l
 11. Cyb3rAng3l
 12. Cyb3rAng3l
 13. Cyb3rAng3l
 14. Cyb3rAng3l
 15. Cyb3rAng3l
 16. Cyb3rAng3l
 17. Cyb3rAng3l
 18. Cyb3rAng3l
 19. Cyb3rAng3l
 20. Cyb3rAng3l