1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. borcep
 2. borcep
 3. borcep
 4. borcep
 5. borcep
  Испрати

  Sto delovi da zemam

  Колку да биде сериозно сфатен на 14 години?
  Мислење од: borcep, 6 oктомври 2019 Во форумот: Конфигурации
 6. borcep
 7. borcep
 8. borcep
 9. borcep
 10. borcep
  Испрати

  Проблем со пц

  Чисти го почесто и рачно.
  Мислење од: borcep, 27 Септември 2019 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 11. borcep
 12. borcep
 13. borcep
 14. borcep
 15. borcep
 16. borcep
  Испрати

  Ит хорор

  Со компресор да не го заштрафувал кулерот? Сивоња.
  Мислење од: borcep, 16 Септември 2019 Во форумот: Oстанато
 17. borcep
 18. borcep
  Испрати

  Ит хорор

  Само ти.
  Мислење од: borcep, 13 Септември 2019 Во форумот: Oстанато
 19. borcep
  Rest my case.
  Мислење од: borcep, 13 Септември 2019 Во форумот: Неотел
 20. borcep