1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. spiritBreaker
 2. spiritBreaker
  Has*
  Мислење од: spiritBreaker, 13 oктомври 2019 во 18:31 Во форумот: Мобилни телефони
 3. spiritBreaker
  Не.
  Мислење од: spiritBreaker, 13 oктомври 2019 во 01:20 Во форумот: Преносни компјутери и таблети
 4. spiritBreaker
 5. spiritBreaker
  Испрати

  Intel vs AMD

  14+++++++++++ нод
  Мислење од: spiritBreaker, 11 oктомври 2019 во 14:31 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 6. spiritBreaker
  Bump
  Мислење од: spiritBreaker, 11 oктомври 2019 во 13:32 Во форумот: Продавам
 7. spiritBreaker
 8. spiritBreaker
 9. spiritBreaker
  Bump
  Мислење од: spiritBreaker, 9 oктомври 2019 во 12:29 Во форумот: Продавам
 10. spiritBreaker
 11. spiritBreaker
 12. spiritBreaker
  Bump 16 500 ден
  Мислење од: spiritBreaker, 8 oктомври 2019 Во форумот: Продавам
 13. spiritBreaker
 14. spiritBreaker
 15. spiritBreaker
 16. spiritBreaker
  Bump
  Мислење од: spiritBreaker, 6 oктомври 2019 Во форумот: Продавам
 17. spiritBreaker
 18. spiritBreaker
  Dell-oт ~4500 За benq немам идеја
  Мислење од: spiritBreaker, 2 oктомври 2019 Во форумот: Продавам
 19. spiritBreaker
 20. spiritBreaker