1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. toshex
 2. toshex
  Испрати

  Intel vs AMD

  Има усб за проверка на лиценца? :о
  Мислење од: toshex, 14 oктомври 2019 во 03:52 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 3. toshex
 4. toshex
 5. toshex
 6. toshex
 7. toshex
 8. toshex
 9. toshex
 10. toshex
  Важи ќе те потсетам утре преку ПП.
  Мислење од: toshex, 6 oктомври 2019 Во форумот: Купувам
 11. toshex
 12. toshex
 13. toshex
 14. toshex
 15. toshex
 16. toshex
  [ATTACH] [ATTACH]
  Мислење од: toshex, 2 oктомври 2019 Во форумот: Off-topic теми
 17. toshex
 18. toshex
 19. toshex
 20. toshex