1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. zipi123
  Испрати

  Prodavam 2x200mm cooleri

  Moze i zamena za kompjuterski hardware
  Мислење од: zipi123, 13 oктомври 2019 во 15:31 Во форумот: Продавам
 2. zipi123
  Thermaltake TT-2030 Konektor 3pinski cena 450den parce, 2x800.
  Тема од: zipi123, 11 oктомври 2019 во 13:39, 1 одговори, Во форумот: Продавам
 3. zipi123
  Bump! 9.000 denari
  Мислење од: zipi123, 11 oктомври 2019 во 08:21 Во форумот: Продавам
 4. zipi123
  bump!
  Мислење од: zipi123, 4 oктомври 2019 Во форумот: Продавам
 5. zipi123
 6. zipi123
  bump, moze i da se deli ako ima zainteresirani.
  Мислење од: zipi123, 27 Септември 2019 Во форумот: Продавам
 7. zipi123
  Тема

  Kupuvam ssd disk

  Kupuvam ssd disk 120gb, proizvoditelot ne igra golema uloga
  Тема од: zipi123, 23 Септември 2019, 1 одговори, Во форумот: Купувам
 8. zipi123
 9. zipi123
  BUMP!! nema ni edna procenka lugje???
  Мислење од: zipi123, 17 Септември 2019 Во форумот: Продавам
 10. zipi123
 11. zipi123
 12. zipi123
 13. zipi123
 14. zipi123
 15. zipi123
  22.000
  Мислење од: zipi123, 13 Август 2019 Во форумот: Off-topic теми
 16. zipi123
 17. zipi123
 18. zipi123
 19. zipi123
 20. zipi123