1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Avid
  Испрати

  Intel vs AMD

  Средношколскиве муабети...
  Мислење од: Avid, 15 oктомври 2019 во 17:06 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 2. Avid
 3. Avid
 4. Avid
  Можеш ама не ти треба.
  Мислење од: Avid, 14 oктомври 2019 во 16:17 Во форумот: Microsoft Windows
 5. Avid
  Испрати

  Mac OS vs Windows

  Е ова го погоди.
  Мислење од: Avid, 14 oктомври 2019 во 14:32 Во форумот: Mac OS
 6. Avid
 7. Avid
 8. Avid
 9. Avid
 10. Avid
  Испрати

  Mac OS vs Windows

  Си пробал ли со срч?
  Мислење од: Avid, 14 oктомври 2019 во 10:32 Во форумот: Mac OS
 11. Avid
 12. Avid
 13. Avid
 14. Avid
 15. Avid
 16. Avid
 17. Avid
 18. Avid
 19. Avid
 20. Avid