1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Master4e
  0.mk/typo
  Мислење од: Master4e, 14 Септември 2011 Во форумот: Интернет Маркетинг
 2. Master4e
 3. Master4e
 4. Master4e
  Испрати

  WiFi во ЈСП

  Ke vikas tato sledi go buson da proveram mail.
  Мислење од: Master4e, 26 Февруари 2010 Во форумот: ИТ Вести од Македонија
 5. Master4e
 6. Master4e
 7. Master4e
 8. Master4e
  Koi se uslovite za da ucestvuvas na ovoj natprevar? Dali e vazen prosek primer?
  Мислење од: Master4e, 15 Декември 2009 Во форумот: Java
 9. Master4e
 10. Master4e
 11. Master4e
 12. Master4e
 13. Master4e
  Испрати

  Need For Speed - Shift

  Мноооооогу неточно. Играва е машина за пари.
  Мислење од: Master4e, 22 Септември 2009 Во форумот: Игри
 14. Master4e
 15. Master4e
 16. Master4e
 17. Master4e
 18. Master4e
 19. Master4e
 20. Master4e