1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Martinovski
  i7 7700K @ 5.0ghz + Asus Strix Z270E
  Мислење од: Martinovski, 2 oктомври 2019 Во форумот: Overclock & Modding
 2. Martinovski
 3. Martinovski
 4. Martinovski
 5. Martinovski
 6. Martinovski
 7. Martinovski
 8. Martinovski
 9. Martinovski
 10. Martinovski
 11. Martinovski
  Испрати

  HDD 3.5 TOSHIBA 500GB

  Bump
  Мислење од: Martinovski, 20 Март 2019 Во форумот: Продавам
 12. Martinovski
  Kluc, prodadeni
  Мислење од: Martinovski, 15 Март 2019 Во форумот: Продавам
 13. Martinovski
  Испрати

  HDD 3.5 TOSHIBA 500GB

  Bump 900
  Мислење од: Martinovski, 15 Март 2019 Во форумот: Продавам
 14. Martinovski
  Испрати

  HDD 3.5 TOSHIBA 500GB

  Bump
  Мислење од: Martinovski, 8 Март 2019 Во форумот: Продавам
 15. Martinovski
  Испрати

  HDD 3.5 TOSHIBA 500GB

  Bump - 1000che
  Мислење од: Martinovski, 5 Март 2019 Во форумот: Продавам
 16. Martinovski
  Bump 700 den
  Мислење од: Martinovski, 3 Март 2019 Во форумот: Продавам
 17. Martinovski
 18. Martinovski
 19. Martinovski
 20. Martinovski
  Bump
  Мислење од: Martinovski, 23 Февруари 2019 Во форумот: Продавам