1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Јован
 2. Јован
 3. Јован
 4. Јован
 5. Јован
 6. Јован
 7. Јован
 8. Јован
  Саф-Сафра
  Мислење од: Јован, 15 Август 2010 Во форумот: Off-topic теми
 9. Јован
 10. Јован
 11. Јован
  [IMG]
  Мислење од: Јован, 15 Август 2010 Во форумот: Off-topic теми
 12. Јован
  Мислење на профил

  вистина си бот?

  вистина си бот?
  Пост на профил од Јован за zeroscience, 14 Август 2010
 13. Јован
 14. Јован
 15. Јован
  [IMG]
  Мислење од: Јован, 13 Август 2010 Во форумот: Off-topic теми
 16. Јован
 17. Јован
 18. Јован
 19. Јован
 20. Јован