1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Jovan.74
 2. Jovan.74
 3. Jovan.74
 4. Jovan.74
 5. Jovan.74
 6. Jovan.74
 7. Jovan.74
 8. Jovan.74
 9. Jovan.74
  A za Half Life: Ep 3 до кога ќе чекаме ??? :-))
  Мислење од: Jovan.74, 18 Август 2011 Во форумот: PC
 10. Jovan.74
  Испрати

  Здраво!

  Добредојде :dobredojde:
  Мислење од: Jovan.74, 2 Јули 2011 Во форумот: Добродојдовте!
 11. Jovan.74
  Испрати

  Мојот десктоп

  [IMG]
  Мислење од: Jovan.74, 27 Јуни 2011 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 12. Jovan.74
 13. Jovan.74
 14. Jovan.74
 15. Jovan.74
 16. Jovan.74
 17. Jovan.74
 18. Jovan.74
  8600GT имам :)
  Мислење од: Jovan.74, 27 Февруари 2011 Во форумот: PC
 19. Jovan.74
 20. Jovan.74