1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. zirkach
 2. zirkach
 3. zirkach
 4. zirkach
 5. zirkach
  Испрати

  Ретро хардвер

  мало ретро од друга тема на форумов :)
  Мислење од: zirkach, 17 Август 2019 Во форумот: Oстанато
 6. zirkach
 7. zirkach
 8. zirkach
 9. zirkach
 10. zirkach
 11. zirkach
 12. zirkach
 13. zirkach
 14. zirkach
 15. zirkach
 16. zirkach
 17. zirkach
  Испрати

  Mozilla Firefox

  што е сигурно, сигурно е :)
  Мислење од: zirkach, 9 Мај 2019 Во форумот: Генерална дискусија
 18. zirkach
  Испрати

  Mozilla Firefox

  само update и решен проблем
  Мислење од: zirkach, 6 Мај 2019 Во форумот: Генерална дискусија
 19. zirkach
 20. zirkach