1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. BorisSapphire
 2. BorisSapphire
 3. BorisSapphire
 4. BorisSapphire
 5. BorisSapphire
 6. BorisSapphire
 7. BorisSapphire
  Набавка на хардвер од Грција
  Мислење од: BorisSapphire, 20 Септември 2019 во 14:23 Во форумот: Wi-Fi
 8. BorisSapphire
 9. BorisSapphire
 10. BorisSapphire
 11. BorisSapphire
  Би одел со UBIQUITI UNIFI AP AC PRO
  Мислење од: BorisSapphire, 19 Септември 2019 во 04:28 Во форумот: Wi-Fi
 12. BorisSapphire
  Имам Микротик.
  Мислење од: BorisSapphire, 18 Септември 2019 во 21:02 Во форумот: Wi-Fi
 13. BorisSapphire
  Истото сакав да го искоментирам. :)
  Мислење од: BorisSapphire, 18 Септември 2019 во 20:57 Во форумот: Wi-Fi
 14. BorisSapphire
  Испрати

  Omega Olympus 2.1

  Оди на продажба за 1000.
  Мислење од: BorisSapphire, 18 Септември 2019 во 12:21 Во форумот: Продавам
 15. BorisSapphire
  Испрати

  Omega Olympus 2.1

  ?
  Мислење од: BorisSapphire, 18 Септември 2019 во 11:31 Во форумот: Продавам
 16. BorisSapphire
  ?
  Мислење од: BorisSapphire, 18 Септември 2019 во 11:31 Во форумот: Продавам
 17. BorisSapphire
 18. BorisSapphire
 19. BorisSapphire
 20. BorisSapphire
  Проценка?
  Мислење од: BorisSapphire, 14 Септември 2019 Во форумот: Продавам