1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. HardCorec
 2. HardCorec
 3. HardCorec
 4. HardCorec
 5. HardCorec
 6. HardCorec
 7. HardCorec
 8. HardCorec
 9. HardCorec
  Чувај ми го xeon-от брате.
  Мислење од: HardCorec, 5 Септември 2019 Во форумот: Продавам
 10. HardCorec
 11. HardCorec
 12. HardCorec
 13. HardCorec
 14. HardCorec
 15. HardCorec
 16. HardCorec
  Испрати

  Проблем со POE

  @smole Ништо брат.... (ваков е адаптерот) [IMG]
  Мислење од: HardCorec, 29 Август 2019 Во форумот: Oстанато
 17. HardCorec
 18. HardCorec
 19. HardCorec
 20. HardCorec