1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Cair
 2. Cair
  Испрати

  ASUS B250H bios downgrade

  da da
  Мислење од: Cair, 6 Август 2019 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 3. Cair
 4. Cair
 5. Cair
 6. Cair
 7. Cair
 8. Cair
  Мислење на профил

  druze procesor da ne ti ostana ili otidoa

  druze procesor da ne ti ostana ili otidoa
  Пост на профил од Cair за zipi123, 11 Септември 2018
 9. Cair
 10. Cair
 11. Cair
 12. Cair
 13. Cair
 14. Cair
 15. Cair
 16. Cair
 17. Cair
 18. Cair
 19. Cair
 20. Cair