1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Miki Petrovski
 2. Miki Petrovski
 3. Miki Petrovski
 4. Miki Petrovski
 5. Miki Petrovski
 6. Miki Petrovski
 7. Miki Petrovski
 8. Miki Petrovski
 9. Miki Petrovski
 10. Miki Petrovski
 11. Miki Petrovski
  I jas imav problem so 8500 gt no brzo ja srediv rabotata.
  Мислење од: Miki Petrovski, 7 ноември 2009 Во форумот: Драјвери
 12. Miki Petrovski
 13. Miki Petrovski
 14. Miki Petrovski
 15. Miki Petrovski
 16. Miki Petrovski
  Испрати

  9500GT losa za igri?

  Se slozuvam!!!!
  Мислење од: Miki Petrovski, 6 ноември 2009 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 17. Miki Petrovski
 18. Miki Petrovski
 19. Miki Petrovski
 20. Miki Petrovski