1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. spiderman
 2. spiderman
 3. spiderman
 4. spiderman
 5. spiderman
 6. spiderman
 7. spiderman
 8. spiderman
  Зошто само Microsoft ја доби touchscreen технологијата на Apple?
  Тема од: spiderman, 25 oктомври 2008, 25 одговори, Во форумот: Microsoft Windows
 9. spiderman
 10. spiderman
 11. spiderman
  http://www.news3online.com/index.php?code=594R22av43aj964imnqW :LOL::LOL::LOL::LOL:
  Тема од: spiderman, 23 Септември 2008, 10 одговори, Во форумот: Off-topic теми
 12. spiderman
 13. spiderman
 14. spiderman