1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Mario.Bog
  Bump
  Мислење од: Mario.Bog, 20 Септември 2019 во 10:32 Во форумот: Продавам
 2. Mario.Bog
 3. Mario.Bog
  Maxcube продадено, остануваат другите делови
  Мислење од: Mario.Bog, 17 Септември 2019 во 18:43 Во форумот: Продавам
 4. Mario.Bog
 5. Mario.Bog
 6. Mario.Bog
 7. Mario.Bog
  Да нема забуни дисковите се 3.5" и се 7200rpm. :)
  Мислење од: Mario.Bog, 14 Септември 2019 во 13:37 Во форумот: Продавам
 8. Mario.Bog
 9. Mario.Bog
 10. Mario.Bog
 11. Mario.Bog
  Тема

  2X8gb ddr4

  Купувам најевтин рам 2X8gb ddr4 рам.
  Тема од: Mario.Bog, 6 Септември 2019, 0 одговори, Во форумот: Купувам
 12. Mario.Bog
 13. Mario.Bog
  Клуч
  Мислење од: Mario.Bog, 28 Август 2019 Во форумот: Продавам
 14. Mario.Bog
  Клуч
  Мислење од: Mario.Bog, 27 Август 2019 Во форумот: Продавам
 15. Mario.Bog
  Графичката е резервирана
  Мислење од: Mario.Bog, 26 Август 2019 Во форумот: Продавам
 16. Mario.Bog
 17. Mario.Bog
  Остана само графичката :)
  Мислење од: Mario.Bog, 26 Август 2019 Во форумот: Продавам
 18. Mario.Bog
  Клуч :)
  Мислење од: Mario.Bog, 19 Август 2019 Во форумот: Купувам
 19. Mario.Bog
  Нов увоз ASUS EX-RX570-O4G
  Мислење од: Mario.Bog, 18 Август 2019 Во форумот: Конфигурации
 20. Mario.Bog