1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. mztrifunovski
 2. mztrifunovski
 3. mztrifunovski
 4. mztrifunovski
  Мислење на профил

  gOjdoooo :D

  gOjdoooo :D
  Пост на профил од mztrifunovski за gOJDO, 22 Септември 2011
 5. mztrifunovski
 6. mztrifunovski
 7. mztrifunovski
 8. mztrifunovski
 9. mztrifunovski
  LOOL
  Мислење од: mztrifunovski, 6 Февруари 2009 Во форумот: Off-topic теми
 10. mztrifunovski
  Bravo super e klipot
  Мислење од: mztrifunovski, 6 Февруари 2009 Во форумот: Видео и аудио продукција
 11. mztrifunovski
 12. mztrifunovski
  Испрати

  zosto e gojdo baniran?

  Izgleda Adminive se mrdnale malce
  Мислење од: mztrifunovski, 3 Февруари 2009 Во форумот: Off-topic теми
 13. mztrifunovski
  Испрати

  zosto e gojdo baniran?

  Ova zaebancija e sea??? I 386ka i Sephiroth se banirani?
  Мислење од: mztrifunovski, 2 Февруари 2009 Во форумот: Off-topic теми
 14. mztrifunovski
  Испрати

  AMD vs INTEL

  Intel 4ever in my heart
  Мислење од: mztrifunovski, 30 Јануари 2009 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 15. mztrifunovski
 16. mztrifunovski
 17. mztrifunovski
 18. mztrifunovski
 19. mztrifunovski
 20. mztrifunovski