1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. skinny
 2. skinny
 3. skinny
  Samo Ubuntu koristam.
  Мислење од: skinny, 29 oктомври 2016 Во форумот: GNU/Linux
 4. skinny
 5. skinny
 6. skinny
 7. skinny
 8. skinny
 9. skinny
 10. skinny
 11. skinny
 12. skinny
 13. skinny
 14. skinny
  Испрати

  Set kompjuteri

  Sakam gotova konfiguracija da kupam od SET.
  Мислење од: skinny, 13 oктомври 2011 Во форумот: Генерална дискусија
 15. skinny
  Moze li da se dobie trojanec od flash igri?
  Тема од: skinny, 13 oктомври 2011, 4 одговори, Во форумот: Вируси // Тројанци // Ботови
 16. skinny
  Тема

  Set kompjuteri

  Dali da kupam konfiguracija od SET? Vasite iskustva so SET kompjuteri?
  Тема од: skinny, 13 oктомври 2011, 57 одговори, Во форумот: Генерална дискусија
 17. skinny
 18. skinny
  Испрати

  Kazna za upload

  Sakam da aploudiram na isohunt p****, za da izvadam pari preku toa na sharecash.
  Мислење од: skinny, 22 Септември 2011 Во форумот: Останато
 19. skinny
  Тема

  Kazna za upload

  Dali ke me kaznat za upload na torrent?:) Najverojatno ne, no ja da si prasam:).
  Тема од: skinny, 22 Септември 2011, 15 одговори, Во форумот: Останато
 20. skinny