1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. geek22
 2. geek22
  1. LG W1934S 2. SAMSUNG 245B 24"
  Тема од: geek22, 22 Август 2019, 4 одговори, Во форумот: Продавам
 3. geek22
 4. geek22
 5. geek22
  Menuvam i7-2600 za i7-3770K, so doplata sekako.
  Тема од: geek22, 10 Февруари 2019, 0 одговори, Во форумот: Продавам
 6. geek22
 7. geek22
  Ponudete vo pp
  Тема од: geek22, 10 Јануари 2019, 2 одговори, Во форумот: Купувам
 8. geek22
  kako sto glasi naslovot... ponudete vo pp
  Тема од: geek22, 31 Декември 2018, 0 одговори, Во форумот: Купувам
 9. geek22
 10. geek22
 11. geek22
 12. geek22
 13. geek22
  Prodavam Asus HD 7770 1GB ddr5, vo odlicna sostojba, tivok kuler. cena 3000 den.
  Тема од: geek22, 18 oктомври 2018, 3 одговори, Во форумот: Продавам
 14. geek22
 15. geek22
 16. geek22
 17. geek22
 18. geek22
 19. geek22
 20. geek22