1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. macedonia
 2. macedonia
 3. macedonia
 4. macedonia
  Да си ми жив и здрав:) Problem solved!
  Мислење од: macedonia, 10 ноември 2009 Во форумот: Останато
 5. macedonia
 6. macedonia
 7. macedonia
 8. macedonia
 9. macedonia
 10. macedonia
  А како тоа?
  Мислење од: macedonia, 5 Август 2009 Во форумот: Преостанати мобилни уреди
 11. macedonia
 12. macedonia
 13. macedonia
 14. macedonia
 15. macedonia
 16. macedonia
  Инсталирај WysiwygPro 3
  Мислење од: macedonia, 11 Јули 2009 Во форумот: PHP, ASP, JSP (JavaServer Pages)
 17. macedonia
 18. macedonia
  И? Некоја идеја?
  Мислење од: macedonia, 7 Јули 2009 Во форумот: PHP, ASP, JSP (JavaServer Pages)
 19. macedonia
 20. macedonia
  $siteName = $tmpTools->sitename()
  Мислење од: macedonia, 6 Јули 2009 Во форумот: PHP, ASP, JSP (JavaServer Pages)