1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. krashot
  Fortnite :monster:
  Мислење од: krashot, 4 Април 2018 Во форумот: Игри
 2. krashot
 3. krashot
 4. krashot
 5. krashot
 6. krashot
 7. krashot
 8. krashot
 9. krashot
  fiverr.com
  Мислење од: krashot, 29 Јули 2017 Во форумот: Е-Бизнис
 10. krashot
 11. krashot
  Испрати

  CS:GO low fps

  То прво го напрајвме..
  Мислење од: krashot, 13 Февруари 2017 Во форумот: PC
 12. krashot
 13. krashot
 14. krashot
  Испрати

  CS:GO low fps

  Веќе го направивме ова..
  Мислење од: krashot, 13 Февруари 2017 Во форумот: PC
 15. krashot
 16. krashot
 17. krashot
 18. krashot
 19. krashot
 20. krashot