1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. vojkan
 2. vojkan
  Eve kako toa izgleda -> http://royal.pingdom.com/?p=240
  Тема од: vojkan, 25 Јануари 2008, 11 одговори, Во форумот: LAN // WAN // MAN // PAN // CAN
 3. vojkan
  Ovde
  Тема од: vojkan, 24 Јануари 2008, 10 одговори, Во форумот: Off-topic теми
 4. vojkan
 5. vojkan
 6. vojkan
  Denes Sun objavi deka go kupuva MySQL. Povekje na blogot na mysql.
  Тема од: vojkan, 16 Јануари 2008, 6 одговори, Во форумот: ИТ Вести од светот
 7. vojkan
  Em besplaten, em web based http://www.pdfhammer.com
  Тема од: vojkan, 11 Јануари 2008, 6 одговори, Во форумот: Генерална дискусија
 8. vojkan
 9. vojkan
 10. vojkan
 11. vojkan
 12. vojkan
 13. vojkan
 14. vojkan
  Тема

  Geek? :)

  [img]
  Тема од: vojkan, 26 oктомври 2007, 19 одговори, Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 15. vojkan
 16. vojkan
 17. vojkan
  [img]
  Тема од: vojkan, 28 Септември 2007, 12 одговори, Во форумот: Off-topic теми
 18. vojkan
  [img] [img] [img] [img]
  Тема од: vojkan, 26 Септември 2007, 5 одговори, Во форумот: Off-topic теми
 19. vojkan
 20. vojkan
  [img]
  Тема од: vojkan, 24 Септември 2007, 29 одговори, Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија