1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. sasemkd
 2. sasemkd
 3. sasemkd
 4. sasemkd
 5. sasemkd
 6. sasemkd
 7. sasemkd
 8. sasemkd
 9. sasemkd
  Испрати

  trusted usb кај нас

  katastrofa e usb ne gi uklucuva 4k filmovi slabo e
  Мислење од: sasemkd, 5 Јануари 2019 Во форумот: Oстанато
 10. sasemkd
 11. sasemkd
 12. sasemkd
 13. sasemkd
 14. sasemkd
  Испрати

  Onboard network problem

  Fala
  Мислење од: sasemkd, 14 Мај 2018 Во форумот: LAN // WAN // MAN // PAN // CAN
 15. sasemkd
 16. sasemkd
 17. sasemkd
 18. sasemkd
 19. sasemkd
 20. sasemkd