1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. MartinK_2
  Пробај уште еднаш...
  Мислење од: MartinK_2, 30 Мај 2019 Во форумот: Microsoft Windows
 2. MartinK_2
 3. MartinK_2
 4. MartinK_2
 5. MartinK_2
 6. MartinK_2
  Испрати

  VIP

  Печатна грешка, треба: 1 Mbps = 0.125 MB/s Sent from my Mi A1 using Tapatalk
  Мислење од: MartinK_2, 2 Јули 2018 Во форумот: Vip/Blizoo
 7. MartinK_2
  Испрати

  VIP

  1 MBps = 0.125 MB/s Sent from my Mi A1 using Tapatalk
  Мислење од: MartinK_2, 2 Јули 2018 Во форумот: Vip/Blizoo
 8. MartinK_2
 9. MartinK_2
 10. MartinK_2
 11. MartinK_2
 12. MartinK_2
 13. MartinK_2
 14. MartinK_2
  Испрати

  VIP

  Неограничен... Sent from my SM-A310F using Tapatalk
  Мислење од: MartinK_2, 28 Април 2017 Во форумот: Vip/Blizoo
 15. MartinK_2
  Испрати

  VIP

  Исто е и кај мене. Sent from my SM-A310F using Tapatalk
  Мислење од: MartinK_2, 19 Септември 2016 Во форумот: Vip/Blizoo
 16. MartinK_2
 17. MartinK_2
 18. MartinK_2
 19. MartinK_2
 20. MartinK_2