1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Baraban
 2. Baraban
 3. Baraban
 4. Baraban
 5. Baraban
  А Мобиком од битола
  Мислење од: Baraban, 1 Јануари 2019 Во форумот: Мобилни телефони
 6. Baraban
 7. Baraban
 8. Baraban
 9. Baraban
 10. Baraban
 11. Baraban
 12. Baraban
 13. Baraban
 14. Baraban
 15. Baraban
 16. Baraban
 17. Baraban
  Испрати

  Помош за iphone 5

  На алиекспрес ова е 2 долара
  Мислење од: Baraban, 26 ноември 2016 Во форумот: Мобилни телефони
 18. Baraban
  Испрати

  Помош за iphone 5

  Од алиекспрес?
  Мислење од: Baraban, 26 ноември 2016 Во форумот: Мобилни телефони
 19. Baraban
  Испрати

  Помош за iphone 5

  Го чистев пак исто
  Мислење од: Baraban, 25 ноември 2016 Во форумот: Мобилни телефони
 20. Baraban
  Испрати

  Помош за iphone 5

  Значи и со оргинал и со кинеско исто
  Мислење од: Baraban, 25 ноември 2016 Во форумот: Мобилни телефони