1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. angel485mk
 2. angel485mk
 3. angel485mk
 4. angel485mk
 5. angel485mk
  Мислење на профил

  Kaj go pravese ekranot za S4 ta

  Kaj go pravese ekranot za S4 ta
  Пост на профил од angel485mk за aleksandardespotovikj, 9 Декември 2014
 6. angel485mk
 7. angel485mk
 8. angel485mk
 9. angel485mk
 10. angel485mk
 11. angel485mk
 12. angel485mk
  Испрати

  Нов компјутер

  Se gleda deka ve prave budali,i na kraj deka nema nikoj da posluse!
  Мислење од: angel485mk, 29 Декември 2010 Во форумот: Oстанато
 13. angel485mk
 14. angel485mk
 15. angel485mk
 16. angel485mk
 17. angel485mk
 18. angel485mk
  Не ми е јасно пак!!:zbunet3:
  Мислење од: angel485mk, 9 Декември 2010 Во форумот: C // C++
 19. angel485mk
 20. angel485mk
  Ова е доста не средена работа.
  Мислење од: angel485mk, 8 ноември 2010 Во форумот: C // C++