1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. igorkrst
  Никој?
  Мислење од: igorkrst, 21 Февруари 2010 Во форумот: VPN и VLAN
 2. igorkrst
 3. igorkrst
 4. igorkrst
  Испрати

  Kakov UPS

  земи си sohomec
  Мислење од: igorkrst, 14 Јуни 2009 Во форумот: Oстанато
 5. igorkrst
 6. igorkrst
 7. igorkrst
 8. igorkrst
 9. igorkrst
 10. igorkrst
 11. igorkrst
  @COMANDER Не заебавај.
  Мислење од: igorkrst, 27 Април 2009 Во форумот: Генерална дискусија
 12. igorkrst
  .txt
  Мислење од: igorkrst, 27 Април 2009 Во форумот: Генерална дискусија
 13. igorkrst
 14. igorkrst
 15. igorkrst
 16. igorkrst
 17. igorkrst
 18. igorkrst
 19. igorkrst
 20. igorkrst