1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. rippermkd
  Испрати

  Рам 4GB DDR3 1600MHz

  a 970 чипсет?
  Мислење од: rippermkd, 20 Јули 2019 во 21:21 Во форумот: Продавам
 2. rippermkd
 3. rippermkd
 4. rippermkd
 5. rippermkd
 6. rippermkd
 7. rippermkd
 8. rippermkd
 9. rippermkd
 10. rippermkd
 11. rippermkd
 12. rippermkd
 13. rippermkd
  нека оди за 400
  Мислење од: rippermkd, 5 Јули 2019 Во форумот: Продавам
 14. rippermkd
 15. rippermkd
  moja greska, valjda e od kineskite? ako da, togas 1000
  Мислење од: rippermkd, 3 Јули 2019 Во форумот: Продавам
 16. rippermkd
 17. rippermkd
 18. rippermkd
 19. rippermkd
 20. rippermkd